Rüyada şeytanı tanımak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada şeytanı tanımak

Rüyada şeytanı tanımak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeytanı tanımak iyi bir ticaret yapacağınıza ve iyiliklerinizin artacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ömrünüzün uzayacağına ve helal rızk elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen dört şekilde tabir olunur: a) İşin neticesi , b) Adalet , c) Velayet , d) Ezan… Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanınızı veya rakibinizi mağlup edeceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi El Fadl ibn Naubaht rüyayı gören kişi için birine aşık olduğunuza veya olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayata karşı dirençli olmanız gerektiğine işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 579 ( beşyüzyetmişdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tevekkül sahibi olursan, rızık endişesiyle aşırı çalışmaktan kurtulup ibadet etmeye de vakit bulur, hayırlı işleri de hakkını vererek yaparsın. Tevekkül sahibi olmayan kişiyi, geçim derdi ve bunları yoluna koyma tasası Allah-ü Teâlâ’ya ibadet etmekten alıkoyar.Sürekli geçim işleriyle meşgul olan kişi, zahiren ibadetten geri kalır. Kafasını geçim derdine takmış ve hep onu düşünüp hayal kuran ve çeşitli vesveselere kapılan kişi, kalbini ibadetlerine veremez.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here