Rüyada şeytanin esiri olmak

33
0
PAYLAŞ

Rüyada şeytanin esiri olmak

Rüyada şeytanin esiri olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeytanin esiri olmak bir başkanlık makamına oturacağınıza şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de meşakkat ve zahmet ile elde edilen rızka işarettir.
# Saniyen o yörede şiddetli bir savaş çıkacağına veya bir salgın hastalığının yayılacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanınızın verdiği zararlardan bıkıp usanacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Abdulmelik el-Esmaî rüyayı gören kişi için dindar bir kimseyseniz düşmana galip geleceğinize, günahkar biriyseniz münafıklığa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rahatsız edici bir utanç yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 210 ( ikiyüzon )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hayâ imandan bir şube’dir. Hayâsı olmayanın imanı da olmaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here