Rüyada şeytanın hilelerini görmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada şeytanın hilelerini görmek

Rüyada şeytanın hilelerini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeytanın hilelerini görmek nüfuz sahibi birinden hediye alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de altı şekilde tabir olunur: a) Melik ve sultan , b) İnsanların büyüğü ve reisi , c) alim , d) İlim , e) Mal , f) İş ve gayret…
# Saniyen gurbetteki yakınınızın döneceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir sıkıntı yaşayacağınıza ve zarar edeceğinize işarettir.
# Ünlü alim Zünnûn-ı Mısrî rüyayı gören kişi için göre tabir şöyle: a) Halka karşı ihsan ve kerem sahibi , b) Sözünde doğruluk , c) Ahdine vefa , d) Allah rızasını taleb Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işinde hile yapmaya, batıl yolla insanların mallarını yemeye delâlet eder.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 553 ( beşyüzelliüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Müslüman, elinden ve dilinden insanların zarar görmediği kimsedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here