Rüyada şeytanın namaz kıldığını görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada şeytanın namaz kıldığını görmek

Rüyada şeytanın namaz kıldığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeytanın namaz kıldığını görmek evlât ve zevcesine güzel muamele etmeye şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de söz sahibi birinin size öfkeleneceğine işarettir.
# Saniyen dünya ve ahiret saadetine yönelik müjdeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise eline gülsuyu döktüğünüz kimsenin sağlıklı olduğuna işarettir.
# Ünlü alim Hacac bin Yusuf bin Matar rüyayı gören kişi için herkesin sizden yüz çevireceğine veya zulüm göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yolculuğa çıktığınız yerde ikamet edeceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 351 ( üçyüzellibir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İki kişiye üzülmek gerekir. Her gün vebal yüklenen kimse ile hiçbir hâyır işlemeyen kimse.Beydebâ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here