Rüyada şeytanın zarar vermesi

9
0
PAYLAŞ

Rüyada şeytanın zarar vermesi

Rüyada şeytanın zarar vermesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeytanın zarar vermesi burunda görülen her fazlalık veya eksiklik, rüya görenin makam ve mevkiine delalet eder Bazı rüya yorumcularına göre de insanlarla dostluk kurup kaynaşacağınıza işarettir.
# Saniyen açıklığına, mevkiin yüksekliğine ve menfaate delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise çocuğunuza karşı muhabbet beslediğinize şeklinde yorulur.
# Büyük rüya tabircisi İbn Fadlan rüyayı gören kişi için bir dost tarafından ihanete uğrayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için halk arasında büyüklük kazanacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 771 ( yediyüzyetmişbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Çok yemek, insanın kendine yapabileceği en büyük zulümlerdendir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here