Rüyada şeytanın zarar vermesi

Rüyada şeytanın zarar vermesi

Rüyada şeytanın zarar vermesi elinize bir şey geçeceğine işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, eline geçen kazanç ve iş hayatında çok iyi bir konumda olması sayesinde ailesi ile birlikte çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine, kimse ile tartışmayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine alamet eder.Bazende özellikle seyahat etmek isteyenler için bu rüya yakında gidecekleri güzel bir yolculuğa ve bu yolculuk sırasında güzel insanlarla tanışıp başınıza gelecek mutlu hadiselere işarettir.
# Rüyada şeytanın zarar vermesi hırsızlar tarafından gelecek fitneye ve şerrin çok olmasına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de özellikle sıkıntıda olan veya hasta bulunan kişiler için yaşanılan tüm bu zorlukların sona ermesine işarettir.
# Rüyada şeytanın zarar vermesi yalan bir söz işiteceğinize işarettir.
# Ünlü Düşünür Sadaka Bin Hüseyn Bağdâdînin tabirinde rüyayı gören kişinin geleceğinin parlak, hayat yolunun uzun, başarılı ve hayırlı olacağına tabir edilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here