Rüyada şeytanla dalga geçmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada şeytanla dalga geçmek

Rüyada şeytanla dalga geçmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeytanla dalga geçmek evin hanımefendisinin veya hizmetçinizin öleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  aile içi anlaşmazlık yaşayacağınıza işarettir.
# Saniyen bir tacirle arkadaş olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise içilen su miktarınca söz sahibi birinden mal ve nimet elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Cezeri görülen rüya genellikle ferahlamaya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yaradan akan kan miktarınca malınızın azalacağına işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 426 ( dörtyüzyirmialtı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Salihlerle arkadaşlık etmek, sonsuz saadete kavuşturan yolda yürümek demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here