Rüyada şeytanla kavga etmek görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada şeytanla kavga etmek görmek

Rüyada şeytanla kavga etmek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeytanla kavga etmek görmek  birine kaba söz söyleyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şu şekilde tabir olunur: a) Delil , hüccet , b) Velayet , c) Memuriyet , d) Uzun ömür , e) Zafer , f) Riyaset ve menfaat…
# Saniyen gelir elde edeceğinize ve saygın bir şahsiyet olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise maddi zarara işarettir.
# Ünlü düşünür Zekeriyya ibn Mahmud el-Kazvinî tabirinde akrabalarınızdan bir kıza talip olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işinizin ve durumunuzun iyi olacağına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 576 ( beşyüzyetmişaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Üç şey vardır ki, insanoğlunun yüceliğini gösterir, musibetten şikâyetçi olmamak, ağrıdan dolayı sızlanmamak ve diliyle kendini övmemek.Ebu Derda r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here