Rüyada şeytanla kavga etmek görmek

Rüyada şeytanla kavga etmek görmek

Rüyada şeytanla kavga etmek görmek gelir elde edeceğinize ve saygın bir şahsiyet olacağınıza işarettir. Saniyen yakın zamanda ondan gelecek haberlere işaret eder.Bazende kişinin yetenekleri ve becerileri sayesinde iş dünyasında kendisine çok büyük bir yer edineceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, bu sayede hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine ve huzurlu ve mutlu bir hayata merhaba diyeceğine işaret eder.
# Rüyada şeytanla kavga etmek görmek ilim ve hidâyet ve kalb safasıdır. Bazı rüya yorumcularına göre de onu kazanmak için insan çok kere meşakkatlere katlanır.
# Rüyada şeytanla kavga etmek görmek ölen kimse hakkında hayır bir işte bulunacağınıza işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ali Bin Muhammed Er-Râmûşînin tabirinde çok ciddi, önemli ve aşılmaz olmayışına rağmen rüya sahibine sıkıntı verecek ve huzurunu kaçırmayı becerecek tatsız durumların meydana geleceğine ya da böyle bir olayın baş göstereceğine işaret eder.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here