Rüyada şeytanla savaşmak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada şeytanla savaşmak

Rüyada şeytanla savaşmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeytanla savaşmak Müslümansanız mürtet olacağınıza, kafirseniz Müslüman olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de temiz inanca ve helal mala işarettir.
# Saniyen kariyerinizde yeni boyutlara veya seviyelere ulaştığınızı veya maneviyat veya bilinç düzeyinin daha üst seviyelere ulaşıp gelişmediğini önerebilir; Aynı zamanda hayatınızdaki yüksek ideallerinize veya hedeflerinize ulaşmayı veya ulaşmayı temsil edebilir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanınızdan mal ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Kirmani de demiştir ki; görülen rüya ; menfaatinizin azalacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için tüm arzularınızı elde edeceğiniz mutlu bir dönem geçireceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 816 ( sekizyüzonaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah’dan razı olmak ve Allah’ın kullarına acımak, peygamberlerin ahlâkındandır.Ebû Süleyman Darani

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here