Rüyada şiddet görmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada şiddet görmek

Rüyada şiddet görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiddet görmek uzak bir zattan gelecek iyiliğe delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de meşakkat ve zahmetten kurtulmaya veya ölüme delâlet eder.
# Saniyen yiyecek konusunda endişeniz olmayacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise faydası olmayacak mal elde edeceğinize ve kötü insanlarla dost olacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde üzüntünüzün az olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzüntüye, acı marul yemek ise zarara işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 695 ( altıyüzdoksanbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4553 – Hz. Câbir radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Mekke'de silah taşımak hiç kimseye helal değildir."Müslim, Hacc 449, (1356).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here