Rüyada şiddetli akan nehir görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada şiddetli akan nehir görmek

Rüyada şiddetli akan nehir görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiddetli akan nehir görmek işlerinizin düzene gireceğine ve sıkıntılardan kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hamile kalacağınıza ve bir çocuk dünyaya getireceğinize, aynı rüyada erkeklik organıyla cinsel ilişkiye girdiğinizi görmek, çirkin bir iş yapacağınıza işarettir.
# Saniyen ferah ve sevincinin şumulüne kuvvetinin fazlalığına şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise iyi bir olayla karşılaşacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için insanın elde edeceği müspet ya da menfi kazançlara işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gördüğünüz alacalar kadar mal ve nimet elde edeceğinize ve bazı tabircilere göre de mirasa işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 845 ( sekizyüzkırkbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3456 – Ebu Musa radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm aramızda ayağa kalkıp şu beş cümleyi söyledi:Allah Teâlâ Hazretleri uyumaz, zaten O'na uyku da yakışmaz. Kıstı (tartıyı, rızkı) indirir ve kaldırır. Geceleyin yapılan amel, gündüzleyin yapılandan önce; gündüzleyin yapılan amel de geceleyin yapılan amelden önce Allah'a yükseltilir. O'nun hicâbı nurdur. Eğer o perdeyi açacak olsa, vechinin sübuhâtı, basarının ihâta ettiği bütün mahlûkatını yakardı."Müslim, İmân 293 (179).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here