Rüyada şiddetli baş ağrısı

14
0
PAYLAŞ

Rüyada şiddetli baş ağrısı

Rüyada şiddetli baş ağrısı

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiddetli baş ağrısı  bulunduğunuz bölgede kıtlık/açlık baş göstereceğine ve insanların geçimlerinin kötü olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kadrin ve itibarın daha ziyade artacağına delâlet eder.
# Saniyen onlara zarar vereceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir işe teşebbüs edeceğinize, ancak geç kalacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof Zehebî yorumunda hizmetkarın Müslüman, güvenilir ve dindar biri olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yersiz bir suizandan temize çıkacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 381 ( üçyüzseksenbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1675 – Semure İbnu Cündüb radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdu ki: "Sâm, Arapların babasıdır. Yâfes, Rumların babasıdır. Hâm Habeşîlerin babasıdır."Tirmizî, Tefsîr, Sâffât, (3229), Menâkıb, (3927).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here