Rüyada şiddetli dolu yağışı görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada şiddetli dolu yağışı görmek

Rüyada şiddetli dolu yağışı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiddetli dolu yağışı görmek kadınlar için iyiye, erkekler için Kuran hafızlığına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlar tarafından kınanacak bir iş yapacağına işarettir.
# Saniyen dünyanızın sağlam, ahiretinizin bozuk olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise inancınızın bozuk olduğuna ve sıkıntı yaşayacağınıza delâlettir.
# Ünlü düşünür Ahmed bin Sehl el-Belhî tabirinde çocuklarınızın öleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sıhhat ve bedenin afiyetine, hasta için şifa bulmaya delâlet eder.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 258 ( ikiyüzellisekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Akıllı ihtiyar o’dur ki ölümün kendisine çok yakın olduğunu bilir ve ölmeden önce ahiret yolculuğu için gerekli son hazırlıklarını ve eksiklerini tamamlamaya çalışır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here