Rüyada şiddetli öksürük

11
0
PAYLAŞ

Rüyada şiddetli öksürük

Rüyada şiddetli öksürük

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiddetli öksürük kocanızın dindar biri olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de tamahkar işçiye işarettir.
# Saniyen izzet, şeref, velayet, ferah, velime, müjde ve menfaate delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise dokuz türlü tâbir edilir: a) Kuvvet , b) Zafer , c) Sefer , d) Velayet , e) Zevce , f) Evlat , g) Emn ve eman , h) Güçsüzlük , i) Riyaset.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; üç vech ile tâbir olunur: a) Toplu mal , b) Saliha zevce , c) Mamur memleket. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  başka bir kadınla evlenmek istediğinize ve ilk eşinizi boşayacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 498 ( dörtyüzdoksansekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4547 – Hz. Aişe radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Kâ'be'ye karşı bir ordu, saldırı tertipleyecek. Yerin bir çölüne geldikleri vakit en öndekileri de en sondakileri de tamamiyle yere batırılacak!" Ben söze girip: "Ey Allah'ın Resûlü, onların içerisinde çarşı-pazar ehli olanlar, onlardan olmadığı halde zorla katılanlar da var. Nasıl olur da hepsi birden yere batırılıp cezalandırılır? dedim. Aleyhissalatu vesselam:"Öndekileri de, arkadakileri de batırılır. Ancak, her biri niyetlerine göre diriltilir" buyurdular."Buhari, Büyü 49; Müslim, Fiten 8, (2884).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here