Rüyada şiddetli ses duymak

4
0
PAYLAŞ

Rüyada şiddetli ses duymak

Rüyada şiddetli ses duymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiddetli ses duymak bölgede yaşayan büyük bir şahsiyetin öldürüleceğine ve malının gasp edileceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de azlık veya çokluk durumuna göre paraya işarettir.
# Saniyen biriyle evleneceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zambağı veren kimseyle aranızda bir tartışma çıkacağına işarettir.
# Ünlü düşünür Caferi-i Sâdık (r.a) demiştir ki; sorunları pürüzleri ifade eden rüya aynı zamanda kötü huylar YANLIŞ alışkanlıklar geliştirmek anlamına da gelir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dört vech ile tabir olunur: a) Saliha ve abide bir zevce , b) İtaatkar hizmetçi , c) Hayra götüren arkadaş , d) Sadık ve çalışkan bir adam.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 225 ( ikiyüzyirmibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Resul-i Ekrem (s.a.v) Efendimiz hiç mal ve para biriktirmemiş, ancak malını Allah yolunda sarf etme iradesine sahip hiç kimseyi de zengin ve servet sahibi olmaktan men etmemiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here