Rüyada şiddetli şimşek çakması

17
0
PAYLAŞ

Rüyada şiddetli şimşek çakması

Rüyada şiddetli şimşek çakması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiddetli şimşek çakması bedensel olarak zayıflayacağınıza ve gurbette öleceğinize tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de hayırsız bir kadınla evlenmeye, elbiseye ve mevsimsiz meyve alıp yemeye delâlet eder.
# Saniyen bol kazanca işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir çocuğunuzun veya erkek kardeşinizin veyahut da kız kardeşinizin olacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Seyyid Süleymanın tabirinde ; bir sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çocuk sahibi olmayı arzuluyorsanız, bu arzunuzu elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 276 ( ikiyüzyetmişaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

261 – Ebu Dâvud ve Tirmizî'nin rivayetlerinde yukarıdaki hadiste şu ziyade mevcuttur: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'a "elini yığına daldır" diye vahyedildi, o da elini daldırdı. Yığın ıslaktı. "Aldatan bizden değildir" buyurdu."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here