Rüyada şiddetli yağmur fırtına görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada şiddetli yağmur fırtına görmek

Rüyada şiddetli yağmur fırtına görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiddetli yağmur fırtına görmek huzur ve asayişe tabir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de  annenizin veya anne tarafından bir akrabanızın vefat edeceğine işarettir.
# Saniyen kadınların hile ve sihirlerine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise hissiz ve lakayt biri olduğunuza işarettir.
# Ünlü filozof Meryem el-İcliyye yorumunda devletin askerinden bir nesneye nail olmaya yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birinin başına gelecek kazadan dolayı muhtemelen sizin de zarar görebileceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 505 ( beşyüzbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Maalesef, dualarımızda Allah’tan hayırlısını istemek yerine nefsanî arzularımızı sıralıyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here