Rüyada şiddetli yağmurda ıslanmak

10
0
PAYLAŞ

Rüyada şiddetli yağmurda ıslanmak

Rüyada şiddetli yağmurda ıslanmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiddetli yağmurda ıslanmak hayır ve başarıya yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de uçakla gidilecek bir yolculuğa veya yeni bir işe atılmaya delâlet eder.
# Saniyen hasırın büyüklük veya küçüklüğüne göre bir kadından menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bazı kimselerle zorlu bir çekişmeye gireceğinize yorumlanır.
# Büyük rüya tabircisi Fahreddin Ahlatî rüyayı gören kişi için çocuk bekliyorsanız erkek çocuğunuzun olacağına tabir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için içinde rahat edeceğiniz eve işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 887 ( sekizyüzseksenyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3665 – Muğire İbnu Şu'be radıyallahu anh anlatıyor: "Ben Resulullah aleyhissalâtu vesselâm'la beraberdim. Bana:"Ey Muğire, su kabını al!'' emretti. Ben de onu aldım. Resulullah aleyhissalâtu vesselâm’la tenhaya gittik. O, benim gözümden kayboldu, kaza-yı hâcet yaptı, geri döndü. Üzerinde Şâmi bir cübbe vardı. Abdest almak için hazırlık yaptı. Cübbesinin yenlerini çemreyip kollarını çıkarmaya çalıştı. Ancak yenler dardı. Ellerini yenlerin uç kısmından geri çıkarıp cübbeyi sırtına koyup kollarını alttan çıkardı. Ben su döktüm, namaz için abdest aldı. Mestleri üzerine meshetti, sonra namaz kıldı."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here