Rüyada şifalı kuyu görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada şifalı kuyu görmek

Rüyada şifalı kuyu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şifalı kuyu görmek dost ve kardeşler tarafından terk ile tabire işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hem dininizin hem dünyanızın bozuk olduğuna işarettir.
# Saniyen birtakım şeylerden ibret alacağınıza ve günahlardan yana pişman olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ölümünüzün erken olacağına, ama saadet ehli olacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Yunus yorumunda salih kimseler için iyiye, bozguncu kimseler için kötüye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yüklü miktarda para elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 827 ( sekizyüzyirmiyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İmam Gazali rh. A. Mükaşefetül-Kulûb adlı eserinde şöyle der:“Cenab-ı Hak, Ümmet-i Muhammed-i insanların en hayırlısı kılmıştır.Çünkü yolunda mücadele ederler ve onlara yararlı olurlar. Allah Resulü s.a.v. buyurmuştur:“İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olan, en kötüsü de insanlara zararlı olandır.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here