Rüyada şifalı taşlar görmek

Rüyada şifalı taşlar görmek

Rüyada şifalı taşlar görmek işlerinizin daralacağına ve zorlaşacağına işarettir. Saniyen atılan adımların kısa süre içinde çok büyük başarılara ve kazançlara vesile olacağına, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına ve zengin olunacağına alamet eder.Bazende sağlık sorunları yaşayacak olduğunuza işaret olarak algılanmalıdır.
# Rüyada şifalı taşlar görmek uzaklarda yaşayan dostlardan haber verir işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin parlak bir geleceği olacağı anlamına gelir.
# Rüyada şifalı taşlar görmek onun eliyle hayır ve menfaat kapılarının açılacağına delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Abdurrahmân Bin Ahmed Es-Sadafînin tabirinde rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içinde hayırlı işler gerçekleştireceğine, kazancının günbegün artacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına ve kendisini üzen şeylerden çok sevdiği bir kişinin vereceği bir yardım sayesinde kurtulacağına delalet eder.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here