Rüyada şifalı taşlar görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada şifalı taşlar görmek

Rüyada şifalı taşlar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şifalı taşlar görmek değersiz kişilere hile yaparak onları alt edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ibadet ehli biri olacağınıza ve bahtınızın açık olduğuna işarettir.
# Saniyen adalet göreceğinize, hastalanıp tekrar iyileşeceğinize, emniyet içinde olacağınıza ve iyi şeylerle karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işlerin açılacağına ve yolunda gideceğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Abdulmelik el-Esmaî rüyayı gören kişi için ulaşmak istediğiniz makama ulaşacak, tüm istediklerinizi gerçeklerinizi gerçekleştireceksiniz demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zarara uğrayacağınıza şeklinde yorulur.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 607 ( altıyüzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

269 – İbnu Ömer radıyallahu anhümâ diyor ki: "Hz. Peygamber aleyhissâlatu vesselâm müşteri kızıştırmayı yasakladı".Buhârî, Büyû 60; Müslim, Büyû 13, (1216); Muvatta, Büyû 97, (2, 684); İbnu Mâce, Ticârât 14 (2173); Nesâî, Büyû 16, 17, 21. (7, 258).İmam Mâlik şu ilâvede bulunur: "Kızıştırma (necş): Aslında alıcı olmadığın halde, araya girerek mala değerinden fazla fiyat vermendir. Böylece gerçekten almak isteyen bir başkası, seni takiben mala daha fazla fiyat vererek aldanır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here