Rüyada şifon gömlek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada şifon gömlek

Rüyada şifon gömlek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şifon gömlek gördüğünüz yükseklik miktarınca malınızın azalacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de din ve dünya işlerinde zarar göreceğinize işarettir.
# Saniyen mala veya yöneticiliğe işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise eşinizi boşayacağınıza ve başka bir kadınla evleneceğinize işarettir.
# Ünlü alim El-Cahiz rüyayı gören kişi için o kimseye destek olacağınıza ve gücüne güç katacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o kimseye rahatlık sağlayacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 32 ( otuziki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6664 – Ümmü Hâni radıyallahu anhâ anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm bana; "Koyun ve keçi edin. Zira onda bereket vardır, buyurdular."

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here