Rüyada şifre öğrenme

Rüyada şifre öğrenme

Rüyada şifre öğrenme asla akıl ve hayaline gelmeyen bir kadınla evlenmeye delalettir. Saniyen mutluluğun, başarının, huzurun, kazancın ve rızkın habercisidir.Bazende mutluluk ve başarı demektir.
# Rüyada şifre öğrenme reislik ve başkanlığa delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük çalışmalar gerçekleştirdiğine, bu çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük takdirler alacağına rivayet eder.
# Rüyada şifre öğrenme öğreneceğiniz ilim ve hikmeti gizli tutacağınıza veya ezberlediğiniz Kuranı unutacağınıza işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Ebû Abdullah-I Rodbârî Ahmed Bin Atânin tabirinde kişinin kendisini emniyette ve güven içinde zannettiği bir anda güvendiği her şeyin alt üst oluşuna şahit olması ve geçmişte yaptığı bir yanlış yüzünden bu hale düştüğünü anlamasına alamettir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here