Rüyada şifre öğrenme

15
0
PAYLAŞ

Rüyada şifre öğrenme

Rüyada şifre öğrenme

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şifre öğrenme saygınlık ve itibar elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de nüfuz sahibi bir kadına hizmet edeceğinize işarettir.
# Saniyen büyük bir şahsiyetten yardım isteyeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dört vech ile tabir olunur: a) Mal , b) Miras , c) Hüzün , d) Musibet…
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Sad görülen rüya ihtiraslı ve kötü bir adamla dostluk kuracağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kurtuluşa ve herkesin selâmetine delâlet eder.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 904 ( dokuzyüzdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya ile ahiret arasındaki mesafe yalnızca bir son nefesten ibarettir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here