Rüyada şifreli yazı görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada şifreli yazı görmek

Rüyada şifreli yazı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şifreli yazı görmek yapacağınız bir iş veya harcama konusunda dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dindar ve ağırbaşlı bir kadınla evleneceğinize işarettir.
# Saniyen çok çetin ve zor işlerin üstesinden gelmeye delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise inanç bakımından iyi bir konumda olduğunuza; bunun aksini görmek ise, inancınızın bozulacağına işarettir.
# Ünlü düşünür Caferi-i Sâdık (r.a) demiştir ki; dindar ve mümin biri olduğunuza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kötü olan durumunuzun düzeleceğine işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 516 ( beşyüzonaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanlıktan nasibin yoksa sahip olduğun dünyevi değerler, kocaman bir hiçtir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here