Rüyada şifreli yazılar görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada şifreli yazılar görmek

Rüyada şifreli yazılar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şifreli yazılar görmek istenilmeyen, kötü bir olaya isminizin karışması anlamındadır. Bazı rüya yorumcularına göre de komplo, mirasçı ve kalıcı olmayan servete işarettir.
# Saniyen hayır işler yapacağınıza, ilim öğreneceğinize ve insanlara nasihatte bulunacağınıza, insanların sizden övgüyle bahsedeceğine ve bol menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise altı şekilde tabir olunur: a) Evlat , b) Memuriyet , c) Hak , d) Menfaat , e) Mal ve mülk , f) Düşman üzerine zafer.
# Ünlü alim Sind bin Ali rüyayı gören kişi için aradığınız bir şeyi bulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sapıklık içinde olan birine katılacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 280 ( ikiyüzseksen )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Haramı terk eden cehennemden kurtulur. Şüpheli olan şeyleri terk eden cennete gider. Helalin fazlasını terk eden ise Allah’a erer.Ebû Ali Dekkâk

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here