Rüyada sigara bulamamak

Rüyada sigara bulamamak

Rüyada sigara bulamamak güzel ve takvalı bir hanımla evleneceğinize, sizden üst seviyedeki birinin size yardım etmesi veya sizin başkasına iyilik yapmanıza tabir olunur, o kimsenin Müslüman olacağına, bahşişi verenin hasta olacağına, bazende duaların kabulüne, dinde salâha ve takvaya, hasta için ölüme delalet eder.
# Rüyada sigara bulamamak melik tarafından olan üzüntü ve kedere, münakaşa ve şerre bazı rüya yorumcularına göre de bir konuda karar vermesi gerektiğini işaret eder, sesli ağlamaya veya inkâra işarettir.
# Ünlü Filozof Deştûtî Abdülkâdirnin tabirinde ülkenin ordusunun azalacağına, maddi kazanç olarak salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rüya sahibinin bazı yanlışlardan hatalardan kurtulabilmek için çareler aradığını aşırı stres içinde kaldığını ifade eder, hayâl ve gurur ileyorulur
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 443 ( dörtyüzkırküç )
Rüyada sigara bulamamak Yasmin ŞATIROĞLU tarafından 23.11.2017 – 18:10 tarihinde Eskişehir / Han şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Derviş öyle olmalı ki onu görenler “ Bu kişinin tuttuğu yol, Hakk’a götüren doğru ve güzel bir yoldur.” deyip ona imrenmelidir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here