Ana sayfa S Rüyada sigara bulamamak

Rüyada sigara bulamamak

26
0
PAYLAŞ

Rüyada sigara bulamamak

Rüyada sigara bulamamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada sigara bulamamak saygın kişiler arasında haber getirip götüreceğinize ve aralarını bozacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de evinizde vazifesini iyi bir şekilde yerine getiren, insanlara DOĞRU yolu öğreten, kötü şeylerden tövbe etmiş dert ortağı saliha bir kadın olduğuna işarettir.
# Saniyen saygın bir kimseden menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise rüya sahibinin ruhani olarak kendilerini güçlü tutmak için inançlarına sarıldıklarını bildirir.
# Ünlü alim Battanî rüyayı gören kişi için makam elde edeceğinize ve saygınlık kazanacağınıza şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayır ve menfaate şeklinde yorulur.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 578 ( beşyüzyetmişsekiz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3590 – Tirmizi şu ziyâdede bulundu: "Zeyd İbnu Hâlid, namaza geldiği zaman misvağı kulağının üstünde olurdu, tıpkı kâtibin, kulağı üstündeki kalemi gibi. Misvaklamadan namaza durmazdı. Misvakladıktan sonra yine yerine koyardı."Tirmizi, Tahâret 18, (23).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here