Rüyada şiir dinlemek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada şiir dinlemek

Rüyada şiir dinlemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiir dinlemek bekârsanız evleneceğinize delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de doğacak çocuğunuzun iyi bir evlat olacağına işarettir.
# Saniyen bunun aksine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dünya hayatınızın iyi olacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya hayır, bereket, izzet, zafer ve temiz inanca işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ansızın gerçekleşecek olaylar karşısında uyarıldığınıza, bunun tedbirini almanız gerektiğine, aksi takdirde ölüm tehlikesiyle karşılaşabileceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 143 ( yüzkırküç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya, âşıklarına mihnet yeridir. Lezzetlerine aldanmayanlara, nimet yeridir. İbadet edenlere kazanç yeridir. İbret alanlara hikmet yeridir. Onu tanıyanlara selamet yeridir. Ana rahmine nispetle, cennet yeridir. Ahirete nispetle çöplük gibidir.İbrahim Hakkı Erzurumi

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here