Rüyada şiir yazmak ve okumak

18
0
PAYLAŞ

Rüyada şiir yazmak ve okumak

Rüyada şiir yazmak ve okumak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiir yazmak ve okumak malınıza zarar geleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düşmanınızı alt edeceğinize işarettir.
# Saniyen birinden imalı sözler işiteceğinize şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise din bakımından hayra işarettir.
# Ünlü alim Abdullah bin Ahmed el-Baytar rüyayı gören kişi için mal, izzet, şeref ve günahların bağışlanması anlamına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için parlak bir geleceğiniz olacağına işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 159 ( yüzellidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Arkadaş!Küfür yolunda yürümek, buzlar üzerinde yürümekten daha zahmetli ve daha tehlikelidir. İman yolu ise, suda, havada, ziyada yürümek ve yüzmek gibi pek kolay ve zahmetsizdir. Meselâ: Bir insan, gövdesinin altı yönünü güneşlendirmek istediği zaman, ya bir Mevlevî gibi dönerek gövdesinin her tarafını güneşe karşı getirir veya güneşi o uzak mesafeden celple gövdesinin etrafında döndürecektir. Birinci şık, tevhidin kolaylığına misaldir. İkincisi de, küfrün zahmetlerine misaldir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here