Rüyada şiir yazmak

5
0
PAYLAŞ

Rüyada şiir yazmak

Rüyada şiir yazmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiir yazmak dünya malına ehemmiyet göstermeyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bu parayı hayır yolda harcayacağınıza veya malınızın zayi olacağına işarettir.
# Saniyen üç veçhe ile tabir olunur: a) Güzel zevce , b) Güzel hizmetçi , c) Sadık hizmetkar. Bazı rüya tabirlerinde ise faydası olmayan işe işarettir.
# Ünlü filozof El-Bekrî yorumunda şeytanın size verdiği şey iyi bir şeyse, haram mal elde edeceğinize, kötü bir şeyse inancınızın bozulacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için günahlardan arınmaya hayır ve berekete ibadet ve cenâb-ı hakkın taatına nailiyete delalettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 513 ( beşyüzonüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Ebu Bekir’in kızı Esma’ya bir gün torunu Abdullah sordu:Nineciğim, Hz. Peygamber’in (s.a.v) arkadaşları Kur’an dinledikleri zaman ne yaparlardı?Esma (Allah onlardan razı olsun):Aynen Kur’an-ı Kerim’in bahsettiği gibi; gözlerinden yaşlar dökülür, vücutları ürperirdi, dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here