Rüyada silah kullanmayı öğrenmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada silah kullanmayı öğrenmek

Rüyada silah kullanmayı öğrenmek iyi bir haber alacağınıza, çocuğunuzun karnınızda öleceğine, dini konuları kendinize dert ettiğinize,  akrabalarınızdan birinin vefat edeceğine, bazende o ekinde meydana gelecek âfete, eşinizden yana üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza delalet eder.
# Rüyada silah kullanmayı öğrenmek her zamankinden daha dikkatli olmanız gerektiğine, dünya genişliğine erişmeye bazı rüya yorumcularına göre de sevindirici bir haberi üzüntülü bir edayla işiteceğinize, mal ve nimet elde edeceğinize işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Kefevînin tabirinde kendi eliyle devlet ve izzetini yıkmaya, zahit ve takvalı biri olacağınıza, dünya ve ahiret saadetini elde edeceğinize salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için az bir yarar elde edeceğinize, hizmetçiye veya bekçiyeyorulur
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 40 ( kırk )
Rüyada silah kullanmayı öğrenmek Gülru GÜVERCİN tarafından 10.07.2017 – 05:50 tarihinde Mersin / Aydıncık şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Üç kimse şeytanın ve askerinin şerrinden korunmuştur. Onlar da, gece gündüz çok zikir edenler, seherlerde kalkıp istiğfar edenler ve Allah-ü Teâlâ’nın korkusundan ağlayanlardır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here