Ana sayfa S Rüyada silgi almak

Rüyada silgi almak

19
0
PAYLAŞ

Rüyada silgi almak

Rüyada silgi almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada silgi almak bir çiftçiden elde edilecek menfaate işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de geçimden yana sıkıntıya düşeceğinize işarettir.
# Saniyen dindar biriyseniz, hasmınızdan insaf göreceğinize, dindar değilseniz, yaptığınız günahlardan dolayı bir an evvel tövbe etmeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise genişliğe işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Bekr Zekeriyya Râzi görülen rüya özgürlüğünüzün elinizden alı-nacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir miras talebinde bulunmaya şeklinde yorulur.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 480 ( dörtyüzseksen )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4381 – Kays İbnu Ebi Hazım radıyallahu anh anlatıyor: "Ben Talha İbnu Ubeydullah radıyallahu anh'ın, Uhud'da Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ı himaye ettiği elini kurumuş gördüm."Tirmizi, Fezailu'l-Ashab 14.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here