Rüyada silgi almak

Rüyada silgi almak

Rüyada silgi almak küfür ve büyük günaha, bedende sıhhate, hayır, hastalık ve ölüm ile, ziraata isabet edecek âfete de, bazende zengin bir kavimden olan hür bir kadına da, kötü şeyler yaşayacağınıza, iğneleyici sözler işiteceğinize ve gördüğünüz kan miktarınca sıkıntı yaşayacağınıza delalet eder.
# Rüyada silgi almak insanların malını hile yoluyla alacağınıza ve yapılmayacak işler yapacağınıza, sorunların üstesinden gelineceğine bazı rüya yorumcularına göre de hile yoluyla mal biriktireceğinize, o kimsenin güvenilmez birisi olduğuna işarettir.
# Ünlü Alim İbn-İ Hamîs KaBî Hüseyn Bin Nasrnin tabirinde yeni bir gelir kaynağı elde edeceğinize, size iftira edileceğine salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzüntü veya husumete, işlerin önünü açan veya işleri bitiren şeye tabir olunuryorulur
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 648 ( altıyüzkırksekiz )
Rüyada silgi almak Örsel SÜLEYMANZADE tarafından 10.09.2017 – 15:12 tarihinde İzmir / Bornova şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Emevî halifesi Abdülmelik kendisinden şikâyetçi olan halka şöyle demiştir: “Siz, Ebubekir (r.a.) ve Ömer (r.a.) gibi olmamızı istiyorsunuz. Biraz insaflı olun!.. Onların benzeri bir daha gelmez. Hz. Aişe diyor ki: “ Ömer (r.a.) denince adalet, adalet denince Allah (c.c.) hatırlanır. Allah (c.c) hatırlanınca da rahmet iner.”Yine Hz. Aişe demiştir: Meclislerinizi Ömer’i(r.a.) zikr ederek süsleyiniz. Dert ve merakınız varsa Ömer’i (r.a.)hatırlayınız. Şeytan Ömer’in (r.a.) adını duyunca kaçar.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here