Rüyada şimşek çakması ve gök gürültüsü

29
0
PAYLAŞ

Rüyada şimşek çakması ve gök gürültüsü

Rüyada şimşek çakması ve gök gürültüsü

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şimşek çakması ve gök gürültüsü yola çıkmak niyetinde olanlar için ani gelişen bir rahatsızlık yüzünden yolculuklarını bir süre daha ertelemek zorunda kalacaklarına da tabir edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal almaya ve hacca gitmeye yorumlanır.
# Saniyen çocuğunuz olacağına veya bir kadından bir şey elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zalim, kafir ve hırsız kimseye işarettir.
# Ünlü filozof İbn Nefis yorumunda zorlu ve mücadele dolu günler geçireceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için büyük bir zatın çocuğuna işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 791 ( yediyüzdoksanbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İslâm, güzel ahlâktır.Kenzü’l-Ummâl, 3/17

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here