Rüyada şimşek çarpmasını görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada şimşek çarpmasını görmek

Rüyada şimşek çarpmasını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şimşek çarpmasını görmek şeref, izzet, sıhhat ve afiyete ve dinde salâha delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de inancınızın bozuk olduğuna işarettir.
# Saniyen emeklerinin karşılığını alacağını büyük bir iyilik ve mutluluğa kavuşulacağına delalettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir kadınla evleneceğinize, ama ondan hayır görmeyeceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Zekeriyya ibn Mahmud el-Kazvinî tabirinde  bir musibete uğrayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için görevinizden azledileceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 503 ( beşyüzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tövbeyi geciktirmek de ayrı bir günahtır. Tövbeyi geciktirdiğimiz her gün şeytanın bayramıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here