Rüyada şimşek görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada şimşek görmek

Rüyada şimşek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şimşek görmek kadınlardan yana elinize bir şey geçeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir hastalığa yakalanacağınıza, malınızı kaybedeceğinize, evlatlarınızın öleceğine, ancak Allahın inayetiyle kaybettiklerinizden daha fazlasını yeniden elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen savaş ve felakete işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işte sabır ve sebata, hastaların iyileşip afiyet bulmalarına delâlet eder.
# Ünlü filozof El-Bekrî yorumunda ileri gelen kimselerin yanında ihtiyaçların karşılanmasına delalettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şehadet makamına varamadan sıradan bir ölümle hayata veda edeceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 412 ( dörtyüzoniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Eğer bir müminin kalbini kırarsan Hakk’a eylediğin secde değildir.Yunus Emre (k.s)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here