Rüyada şimşir ağacı görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada şimşir ağacı görmek

Rüyada şimşir ağacı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şimşir ağacı görmek muhtemelen bir hırsızlık olayıyla karşılaşabileceğinize ve bu yüz-den dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dört vech ile tabir olunur: a) Saliha ve abide bir zevce , b) İtaatkar hizmetçi , c) Hayra götüren arkadaş , d) Sadık ve çalışkan bir adam.
# Saniyen saadet ve mutluluğa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hizmetinizde çalışan kimsenin çocuğunun öleceğine işarettir.
# Ünlü alim Nablusî (rh.a.) tabirinde ; nefsinizle mücadele edeceğinize ve DOĞRU yolu seçeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanların onun ilminden hayır göreceklerine işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 354 ( üçyüzellidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3580 – Müslim'in bir diğer rivayetinde şöyle denir: “Halk ikindi namazı sırasında acele etti ve bir kısmı alelacele abdest aldı. Biz onlara ulaştık. Ökçelerine su değmemiş, parlıyordu.” Bunun üzerine Aleyhissalâtu vesselâm:“Ökçelerin ateşte vay hâline! Abdesti tam alın!'' buyurdular.”Müslim, Tahâret 26, (241).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here