Rüyada şimşir kaşık görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada şimşir kaşık görmek

Rüyada şimşir kaşık görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şimşir kaşık görmek nefsi duygularınızın daha da azılı hale geldiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de halkla iyi geçinemeyen ve sürekli bahane arayan kimseye delalettir.
# Saniyen kolay kazanılan rızka, menfaat ve mala delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise yediğiniz miktar kadar eşinizin malından yiyeceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Belâzürî rüyayı gören kişi için fasık ve hırsızların orada toplanacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için herhangi bir olay neticesinde delil sunmak isterken dilinizin bağlanacağına işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 430 ( dörtyüzotuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Az ye çok şükret.Maalesef bizler çok yiyip az şükredenlerden olduk.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here