Rüyada şırınga vurulmak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada şırınga vurulmak

Rüyada şırınga vurulmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şırınga vurulmak aşk ve dostluk konusunda kararsız kalacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çocuk sahibi olamayacağınıza işarettir.
# Saniyen çok fazla mal elde edeceğinize, ancak insanlar tarafından kınanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ihtiyaçları gidermeye ve maksatlara yardım etmeye alâmettir.
# Ünlü alim İbn Hazm rüyayı gören kişi için malınızın tamamının zayi olacağına veya öleceğinize veyahut da bazı tabircilere göre yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için altı şekilde tabir edilir: a) Fahişe kadın , b) Zarar ziyan , c) Selamet , d) Sonu hayır olmayan bir işe teşebbüs , f) Yorgunluktan sonra gelecek rahat , g) Makam ve mevkinin noksanlığı…
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 159 ( yüzellidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1131 – Ebu Ümâme radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Bir kavm, içinde bulunduğu hidayetten sonra sapıttı ise bu, mutlaka cedel sebebiyle olmuştur."Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm bunu söyledikten sonra, delil olarak şu âyeti okudu: "Onlar: "Bizim tanrımız mı yoksa O mu daha iyidir?" dediler. Sana böyle söylemeleri, sırf tartışmaya girişmek içindir. Onlar şüphesiz münakaşacı bir millettir" (Zuhruf 58).Tirmizî, Tefsir, Zuhruf, (3250); İbnu Mâce,Mukaddime 7.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here