Rüyada şirket arabasının çalınması

10
0
PAYLAŞ

Rüyada şirket arabasının çalınması

Rüyada şirket arabasının çalınması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şirket arabasının çalınması halka edeb ve ilim öğreten ve onlara iyi ahlâkı gösteren, buna mukabil kendisinde nifak olan kimseye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de bir grupla geziye çıkacağınıza ve güzel vakit geçireceğinize işarettir.
# Saniyen mirasa konacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hiç beklemediğiniz güzel bir fırsat yakalayacağınıza yorumlanır.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda şöyle de tâbir edilmiştir: a) Miras , b) Emanet , c) Helal rızık , d) Kudret ve kuvvet , e) İzzet , f) Şeref. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bir tacirden yana üzüleceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 53 ( elliüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

193 – Ebu Sa'id el-Hudrî radıyallahu anh anlatıyor: Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle buyurdu: "Emin ve doğruluktan ayrılmayan ticaret ehli ayette sırat-ı müstakim ashabı olarak zikredilen peygamberler, sıddikler, şehidler ve sâlihlerle beraberdir."Tirmizî, Büyû 4, (1209); İbnu Mâce, Ticârât 1, (2139).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here