Rüyada şirkette çalışmak

11
0
PAYLAŞ

Rüyada şirkette çalışmak

Rüyada şirkette çalışmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şirkette çalışmak yakınlardan birinin yardımına koşmaya delâlettir. Bazı rüya yorumcularına göre de emanet, sır, mal, korku ve şiddetten emin olmaya da delâlet eder.
# Saniyen kadınlara yönelik bir yargıda bulunacağınıza yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise zorla elde edilecek mala işarettir.
# Ünlü alim Şerafeddin el-Tusî rüyayı gören kişi için oldukça zahmetli ve zor bir girişimde bulunacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi bir ticaret yapıp zengin olacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 489 ( dörtyüzseksendokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1910 – Hz. Aişe radıyallâhu anhâ anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm kapıda yüksek sesle münâkaşa edenlerin gürültülerini işitti. Bunlardan biri, diğerinden borç indirmesini taleb ediyor, bir hususta da merhametli olmasını istiyor. Öbürü de:"Vallahi yapmam!" diyordu. Resülullah aleyhissalâtu vesselâm yanlarına gitti ve:"Hanginiz, hayır yapmamak üzere Allah adına yemin etti?" dedi. Birisi:"Benim ey Allah'ın Resülü! Borç indirimi ile merhametli davranmadan hangisini dilerse onun olsun teklifini kâbul ettim" dedi.Buhâri, Sulh 10; Müslim, Müsakat 19, (1557).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here