Rüyada şiş ayak görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada şiş ayak görmek

Rüyada şiş ayak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiş ayak görmek refah ve saadete delâlet eder. Bazı kere de, günaha ve borca alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yakınlarınızdan birinin, başka biri tarafından utanç bir duruma düşürüleceğine işarettir.
# Saniyen günahtan tövbe edeceğinize ve ibadet ehli olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise biriyle husumet edeceğinize veya bir ihtiyacınızı gidereceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Kirmani de demiştir ki; görülen rüya ; beş veçhe ile tabir edilir: a) Helal mal , b) Zenginlik , c) İyi bir zevce , d) Murad , e) Menfaat. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir köylü hakkında iyi haber alacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 291 ( ikiyüzdoksanbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Ne zaman aç kaldımsa, kalbimde hikmetten açılmış bir kapı buldum.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here