Rüyada şiş ayak görmek

Rüyada şiş ayak görmek

Rüyada şiş ayak görmek darlığa işarettir. Saniyen kişinin duyguları ile hareket eden ve her zaman başkalarının da iyiliğini düşünen, sosyal yardımlaşma konularında öncü olan biri olduğuna, liderlik pozisyonunda olacağı bir işte görev alacağına alamettir.Bazende rüya sahibinin ruhunun derinliklerine ve öne çıkmamış olan düşüncelerine işaret eder.
# Rüyada şiş ayak görmek günah ve namazı terk ile de tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı başarılı ve kazançlı projeler sayesinde çok yüklü miktarda para kazanacağına, çok büyük bir mutluluk duyacağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, bu işte daha büyük başarılar elde edeceğine ve aldığı para ile çok büyük bir zenginliğe adım atacağına yorulur.
# Rüyada şiş ayak görmek amellerde noksan ve kusurlara işarettir.
# Ünlü Alim Necmî Necmeddîn Bin Muhammednin tabirinde kişinin eline yüzüne bulaştırdığı bir işi toparlamak için gayret sarf edeceğine ancak bir türlü işin içinden çıkamayacağı için sorumluluğu üzerine almak zorunda kalacağına alamettir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here