Rüyada şiş bulmak

9
0
PAYLAŞ

Rüyada şiş bulmak

Rüyada şiş bulmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiş bulmak tövbe etmeniz ve Allaha dönmeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de malınızın zekatını vereceğinize işarettir.
# Saniyen kocanızın nüfuz sahibi birinden korkacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ilim ve hikmet öğreneceğinize ve eğer ticaret adamıysanız, kazançlı bir ticaret yapacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi El Fadl ibn Naubaht rüyayı gören kişi için hayatında başarı kazanmak için harekete geçeceğine işaret eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için söz sahibi birinden menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 258 ( ikiyüzellisekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah, dinini düzelten kişinin dünyasını da düzeltir.Hz. Ali r.a

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here