Rüyada şiş kebap yapmak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada şiş kebap yapmak

Rüyada şiş kebap yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiş kebap yapmak ailevi sorunlar yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de karşınıza çıkacak bir olaydan dolayı belirsiz olan durumunuzu değiştirmek zorunda kalacağınıza işarettir.
# Saniyen insanları hak yoldan alıkoyacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise adil bir yönetici, zengin bir şahıs ya da büyük bir alimle ülfet kuracağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Ahmed bin Sehl el-Belhî tabirinde malınızın güvende olduğuna ve bu yolda belaların uzaklaştırıldığına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bebeğin annesinin mutlu olacağına işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 641 ( altıyüzkırkbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Hasbünallahi ve ni'mel vekil” diyerek her işinde Rabbini vekil tut.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here