Rüyada şiş kol görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada şiş kol görmek

Rüyada şiş kol görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiş kol görmek büyüklük ve saygınlık anlamına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de pençelerin ait olduğu hayvanların değerine göre hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen akrabalarınıza hile yapacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise eğer rüyayı gören evliyse geleceği oğlan çocuğunun doğumuna yorumlanır.
# Ünlü düşünür Nureddin Batrucî tabirinde hak yolda ilerleyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gizli düşmanınızın aileden biri olduğuna işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 555 ( beşyüzellibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3619 – Hz. Aişe radıyallahu anhâ anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ın abdest aldıktan sonra kurulandığı bir bezi vardı.''Tirmizi, Tahâret 40, (53).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here