Rüyada şiş ve örgü görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada şiş ve örgü görmek

Rüyada şiş ve örgü görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiş ve örgü görmek içinizde bazı gizli korkuların varolduğunun işareti delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de dağınıklık demektir.
# Saniyen Asi ve günahkar bir adamın görmesi, tevbe ve istiğfara ve Allahü Teâlâya yönelmeye delâlet eder. Cahil birinin bu rüyayı görmesi, hidayet ile tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise o kişiyle sadakatle çalıştığınıza ve ondan ayrılmayacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbn el-Fakih el-Hamadani yorumunda oldukça sağlıklı olduğunuza veya olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için maddi durumunuzun iyi olacağına işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 812 ( sekizyüzoniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Mülkün gerçek sahibi Allah Teâlâ’dır. Kaza ve kader O’nun kudret elindedir. Fani olan insan ise sadece bir emanetidir. Fakirlik bir kusur olmadığı gibi, zenginlik de bir fazilet değildir. Fakir kimse sabır ve tevekkülle imtihan olunur. Zengin kimse ise, Allah’ın vermekle yükümlü kıldığı malları vermek, dünyaya karşı hırslı olmamakla vazifelidir. Eğer bu vazifesini yerine getirirse, Allah’ın ebedi ihsanına mahzar olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here