Rüyada şiş yapmak

8
0
PAYLAŞ

Rüyada şiş yapmak

Rüyada şiş yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şiş yapmak gönül almaya veya devam edip duran fakirliğe delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de insanların dinlerini öğrenmek için müracaat ettikleri alime işarettir.
# Saniyen çocuk sahibi olmak için plan yapacağınıza veya çocuklardan yana sevineceğinize delalettir. Bazı rüya tabirlerinde ise musibet göreceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Seyyid Süleymanın tabirinde ; sapkın kişilerle dost olduğunuza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birtakım haberler alacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 135 ( yüzotuzbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tesadüf, inançsızların kadere taktığı isimdir.Andre Suares

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here