Rüyada şişe çekmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada şişe çekmek

Rüyada şişe çekmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişe çekmek geçiminizin iyi olacağına, helal rızk elde edeceğinize ve genişliğe çıkacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kadınlar yüzünden biriyle sorun yaşayacağınıza işarettir.
# Saniyen sevindirici habere işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bazı inançlarınızı değiştirmek isteyeceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Şeddad tabirinde güzel bir durumla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için beş vakit namazı terk edeceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 167 ( yüzaltmışyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İleri de öyle bir zaman gelecek ki,Kıtâl ve zulümsüz hükümdarlık etmeye yol bulunmayacak. Çılgınlık ve cimrilik etmeden zengin olmak mümkün olmayacak. Kişilerin arzularına uymadıkça da insanlarla sohbet etmek mümkün olmayacak. Bu zamana kim yetişir ve sabır ve metânet gösterir kendini korursa, Allah-ü Teâlâ o kimseye elli sıddık sevabı verir.Hz. Ali r.a.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here