Rüyada şişe doldurmak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada şişe doldurmak

Rüyada şişe doldurmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişe doldurmak uğraşlarınız neticesinde saygınlığınızın artacağına şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de bölge halkının dirliğine işarettir.
# Saniyen o kişiyle sadakatle çalıştığınıza ve ondan ayrılmayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şu şekilde tabir olunur: a) Zayıf ve hırslı kavim , b) Asker ve ordu , c) Aile , d) Uzun ömür , e) Ucuzluk , f) Bolluk ve rızık…
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; azaptan güvende kalacağınıza ve üzüntüden kurtulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kendinizin olgunlaşmamış bir yönünü veya halen olgunlaşmakta olan veya gelişmekte olan yeni bir yönünüzü temsil edebilir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 882 ( sekizyüzsekseniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tasavvuf nefsi terbiye etmektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here