Rüyada şişe içinde su görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada şişe içinde su görmek

Rüyada şişe içinde su görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişe içinde su görmek gördüğünüz karga sayısınca o bölgede askerlerin toplanacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de muhtemelen bir tehlike yaşayacağınıza ve bu konuda dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.
# Saniyen  bir işi yüzünden biriyle tartışacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise korku ve şiddete delâlet eder.
# Ünlü filozof El-Bekrî yorumunda zenginlik ve refaha işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için söz sahibi birinin yardımıyla kuvvet bulacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 34 ( otuzdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1135 – Hz. Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Biz kader hususunda münâkaşa ederken Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm çıkageldi. Öylesine kızdı ki, öfkenin hâsıl ettiği kızıllıktan, yüzünde sanki nar taneleri ortaya çıkmıştı. Bize şöyle çıkıştı:"Bununla mı emredildiniz, yoksa ben size bunun için mi gönderildim. Bilin ki, sizden öncekileri, dinî meselelerdeki münakaşalarını çokluğu ve peygamberleri hakkında düştükleri ihtilafları helâk etmiştir."Bir rivayette şu ziyade mevcuttur: "Kader hususunda münakaşa etmemeniz için yemin verdim."Tirmizî, Kader 1, (2134); İbnu Mâce, Mukaddime 10, (85).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here