Rüyada şişe kapakları görmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada şişe kapakları görmek

Rüyada şişe kapakları görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişe kapakları görmek insanlar arasında iyilikle tanınacağınıza veya alimseniz, insanların sizin ilminizden faydalanacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dininizin yarısının heder olacağına veya büyük bir günah işleyeceğinize işarettir.
# Saniyen bir akrabanızın söz sahibi birinin kızıyla evleneceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yaptığınız işlerde pişman olacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Battanî rüyayı gören kişi için zevcenin ahlâkının bozulmasına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o kimseden yana menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 508 ( beşyüzsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4353 – İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ın hastalığı şiddetlenince, kendisine cemaate namazı kimin kıldıracağı soruldu:"Ebu Bekr'e söyleyin, halka namazı o kıldırsın!" buyurdular. Hz. Aişe radıyallahu anha:"Ebu Bekr yufka yürekli bir kimsedir, senin yerinde namaza duracak olsa dayanamayıp ağlar ve ağlamaktan halka kıraati duyuramaz, namaz kıldırma işini Ömer'e emretseniz!" dedi. Aleyhissalatu vesselam yine: "Ebu Bekr'e söyleyin, namazı kıldırsın!" buyurdular. Hz. Aişe önceki sözünü tekrar etti. Aleyhissalatu vesselam: "Ona Ebu Bekr'e emredin, namazı kıldırsın!" dedi ve:"Siz kadınlar kendi kafanıza göre düzende Hz. Yusuf'un kadın arkadaşları gibisiniz!" diye söylendi."Buhari, Ezan 46.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here