Rüyada şişe su içmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada şişe su içmek

Rüyada şişe su içmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişe su içmek yolculuğa çıktığınız yerde ikamet edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hile yoluyla mal biriktireceğinize işarettir.
# Saniyen söz sahibi birinin oğluyla arkadaş olacağınıza ve ondan menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise para durumun tamamen tersine dönmesi şeklinde yorulur.
# Ünlü alim El-Cahiz rüyayı gören kişi için aynı kadının bir erkek çocuğu dünyaya getireceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sağlık ve bolluğa işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 586 ( beşyüzseksenaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsan bu dünyada misafirdir. Er veya geç, istesek de istemesek de, ölüm kapımızı çalacak, gerçek vatanımız olan ahiret yurduna intikal edeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here