Rüyada şişe suyu içmek

Rüyada şişe suyu içmek

Rüyada şişe suyu içmek hacca gideceğinize işarettir. Saniyen hayata tatlı bir mola verileceğini ve kişinin omuzlarındaki yükleri az da olsa azaltarak kendisi için bir şeyler yapmak isteyeceği anlamına gelir.Bazende rüyayı gören kişinin, iş hayatında uzun bir zamandan beri üzerinde çalıştığı bir projeyi ya da bir çalışmayı yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, bu çalışma ya da projeden çok büyük kazanç elde edeceğine, kariyerinde çok büyük atılım yapacağına, maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına ve çok büyük kazançlar elde edip refah içinde yaşadığı bir dönemin başlayacağına rivayet eder.
# Rüyada şişe suyu içmek şiddetli keder ve hastalığa delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de beklentilerin gereği gibi gerçekleşmeyeceğine, rüyayı gören kişinin umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin de kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vermeyeceğine rivayet edilir.
# Rüyada şişe suyu içmek kuvvete, geçim rahatlığına yorumlanır.
# Büyük Rüya Tabircisi Nûr Muhammed Pütnînin tabirinde uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin çok şanssız olacağı bir dönemin geleceğine, kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine delalet eder.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here