Rüyada şişe suyu içmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada şişe suyu içmek

Rüyada şişe suyu içmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişe suyu içmek inancınızın kötü olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şaşılacak bir iş yapacağınıza, elde etmeyi ümit ettiğiniz ancak elde edemediğiniz bir şeyi elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen yaptığınız işe güvendiğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ev halkının menfaat göreceğine işarettir.
# Ünlü alim Hacac bin Yusuf bin Matar rüyayı gören kişi için kadri yüce izzetli ve çok hayır sahibi dost ve yaranına büyük faydası dokunan bir adama işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zekâ parlaklığına ve daima yeni hamlelere, bazı kere de fosfor görmek, bol rızka, bol mala ve menfaate işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 386 ( üçyüzseksenaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya bir değirmedir. Önüne kattığını bir gün gelir öğütür.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here