Rüyada şişede idrar görmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada şişede idrar görmek

Rüyada şişede idrar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişede idrar görmek  bir ilahi azabın yaklaştığına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bahtınızın açık olacağına delalettir.
# Saniyen büyük bir ümitsizlik yaşayacağınıza veya kötü bir sonla karşılaşacağınıza şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise dünyaya fazla bel bağladığınıza ve bu konuda dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.
# Ünlü alim Hacac bin Yusuf bin Matar rüyayı gören kişi için yalancı kişiye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bir günah işleyeceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 293 ( ikiyüzdoksanüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kim kötü bir şey ile medh edilmekten sevinç duyarsa, şeytan onun kalbine girmeye imkân bulur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here